Stěhování bytů a rodinných domů

Rozhodli jste se zakoupit nový byt a potřebujete přestěhovat? Či plánujete stěhování celého rodinného domu? Oslovte společnost StehovaniRambo.cz, která se stěhováním bytů zabývá již dlouhá léta! Za tu dobu její zaměstnanci získali nespočet zkušeností, které aktivně uplatňují. Navíc jsou schopni zajistit výměnu dokonce dvou bytů najednou! Ke stěhování bytů samozřejmě dodají všechny potřebné ochranné fólie či stěhovací kartony. O své zákazníky se zkrátka dovedou postarat.

Při stěhování bytů od této společnosti je s věcmi zacházeno vždy s maximální opatrností a nemusíte se tak bát žádného poškození Vašeho majetku. Velkou výhodou stěhování bytů s touto společností je také to, že si neúčtují naprosto žádné příplatky za práci o víkendu či ve svátek, ani příplatky za patra. Neváhejte a zařiďte si stěhování bytů s úsměvem na tváři i Vy, společnost StehovaniRambo.cz a její specialisté jsou tu pro Vás kdykoli!

Jak si usnadnit stěhování bytů?

Stěhování může být pro některé noční můra, ale my pro Vás máme několik tipů, jak si ho usnadnit! Máte v domácnosti hodně knih, šanonů či časopisů? Před stěhováním bytů dejte všechny tiskoviny do kartónových krabic nebo plastových přepravek. Ty vám zajistí, že vše zůstane na jednom místě, bez ohnutých rohů a zmuchlaných listů papírů. Kartónové krabice ke stěhování bytů Vám navíc dodáme zdarma!
Stěhování bytů s profesionály bude hračka!
V každé domácnosti jsou také skleničky, porcelán a další dekorativní sklo. I o to je potřeba se při stěhování bytů dobře postarat. Všechny křehké předměty proto důkladně zabalte. Mnohdy postačí obyčejné noviny či balicí papír. V případě, že si chcete být stoprocentně jisti, zabalte křehké věci před stěhováním bytů do bublinkové folie! Při stěhování nábytku z něj nezapomeňte vyndat všechny předměty a odmontujte madla. Všechen nábytek se pak bude lépe skládat ve voze. Stěhování bytů s takto připravenými věcmi bude hračka, uvidíte! Oslovte k tomu navíc profesionály z oboru, například naši společnost StehovaniRambo.cz a nebudete litovat!