Ceník stěhování

Zajímá Vás cena stěhování? S námi předem víte kolik zaplatíte. Cena za stěhování se u nás stanovuje čistě dle délky stěhování, nezáleží kolik máte krabic a kolik skříní, jestli se nosí do 3. patra bez výtahu, nebo se stěhuje pohodlněji s výtahem. Za stěhování o víkendech neúčtujeme žádné příplatky. Nevíte kolik zaplatíte a jak dlouho může stěhování trvat? Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci a technik Vám řekne na kolik Vás stěhování přijde.

Neúčtujeme příplatky za práci o víkendech a za vysoká patra bez výtahu . Samozřejmostí je pojištění proti poškození stěhovaných předmětů.

Finální cena obsahuje:

Obalení nábytku, snesení do auta, uložení nábytku do stěhovacího vozu našimi školenými pracovníky, tak aby se nábytku během přepravy nic nestalo. Přeprava na novou adresu, vynesení nábytku do bytu, ustavení stěhovaných věcí na místo a samozřejmě odbalení nábytku spolu s odvezením nepotřebných obalových materiálů, tak aby Vám doma nepřekáželi.

Auto s řidičem

Pronájem auta s řidičem, stěhování svépomocí

600,- Kč / hodina
Stěhování do 1+1

Stěhování bytu do velikosti 1+1

900,- Kč / hodina
Stěhování do 2+1

Stěhování bytu do velikosti 2+1

1200,- Kč / hodina
Stěhování do 2+1

Stěhování bytu do velikosti 2+1

1300,- Kč / hodina
Stěhování do 3+1

Stěhování bytu do velikosti 3+1

1600,- Kč / hodina

 

Sazba za ujetý kilometr

 

Auto s řidičem

Iveco Daily C35

Sazba za ujetý kilometr: 25,-Kč
Stěhování do 1+1

Iveco Eurocargo E75

Sazba za ujetý kilometr: 30,-Kč
Stěhování do 2+1

Iveco Eurocargo E80

Sazba za ujetý kilometr: 32,-Kč

Zajímá Vás cena stěhování? Vyplňte prosím Náš krátký poptávkový formulář a my Vás co nejdříve budeme kontaktovat s cenovou nabídkou přesně na míru.