Stěhování Bohumín

Jste z Bohumína a okolí a potřebujete se přestěhovat? Chcete mít jistotu, že stěhování z nebo do Bohumína bude levné a zároveň se neobjeví žádné problémy? Pakoslovte nás! Jsme specialisté na stěhování všeho druhu. Máme nastavené skvělé ceny za stěhovací služby v rámci celé České republiky, ale i v Evropě.

Máme v našem vozovém parku spoustu různých druhů automobilů, tudíž není třeba se obávat, že by nebylo dost prostoru na všechny předměty. Pokud máte zájem si stěhování v rámci Bohumína zajistit svépomocí, pak nabízíme také službu půjčovna dodávek. Auto si u nás vyzvednete a můžete si v klidu přestěhovat co je potřeba. Stačí pouze zavolat na výše uvedené číslo a my vám vytvoříme cenovou nabídku na míru.

Stěhování na klíč

Jsme na českém trhu už nějakou tu dobu a během toho jsme získali mnoho cenných zkušeností, takže už nás snad nic nepřekvapí. K samotnému stěhování nabídneme i mnoho dalších služeb. Jednou z nich je také likvidace pozůstalostí. Pokud řešíte těžkou životní situaci a potřebujete s likvidací pozůstalostí pomoci, pak se na nás neváhejte obrátit. Každý týden likvidujeme několik bytů a máme v tomto odvětví potřebné zkušenosti.

Zákaznici si většinou věci sami pobalí, ale pokud je to pro vás nepříjemné, pak je možné poptat u naší firmy také sbalení všech věcí, které si následně naložíme a odvezeme k ekologické likvidaci. Vy se tak nemusíte o nic z těchto nepříjemných záležitostí starat. Zaměstnáváme pouze zkušené pracovníky, kteří vždy vše vysvětlí, poradí a jsou nápomocni.

Dalším důvodem proč se rozhodnout pro naší stěhovací společnost je cena, protože si neúčtujeme další příplatky za svátek, víkend nebo počet pater v panelovém domě. Takže určitě neváhejte a oslovte nás s poptávkou, protože my víme jak se efektivně přestěhovat nebo vyklidit dům či byt.