M á m e V á m Z a v o l a t ?

Přejete si abychom zavolali my?

Není nic jednoduššího! Vyplňte tento kratičký formulář a my se Vám ozveme zpět tak rychle, jak to bude možné.
  • Jméno
  • Telefon
  • Co vás zajímá?
  •  
Proč nás objednat


Nejlepší poměr ceny a kvality na českém trhu

Na trhu možná naleznete stěhovací firmy s nižší hodinovou sazbou. Naši pracovníci jsou však natolik zkušení, že jsou schopni za hodinu odvést podstatně větší kus práce. Tomu napomáhá i kvalitní vybavení, které s sebou vozí ve stěhovacím voze.


Rychlá reakce na Vaši poptávku

Naši dispečeři se snaží na veškeré Vaše dotazy a poptávky reagovat v co nejkratší možné době. Běžně Vám sdělí do 30 minut potřebnou informaci, či kalkulaci. Pokud to navíc momentální situace dovolí, můžeme Vás přijet přestěhovat ještě ten samý den! Naši dispečeři jsou Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně včetně svátků!


Neúčtujeme příplatky za ujeté kilometry ani za přistavení vozidla v Ostravě, Brně, Praze, Olomouci a všech okolních městech.

Pokud se s námi stěhujete v rámci Ostravy, Brna, Prahy, Olomouce neúčtujeme Vám žádné poplatky za přistavení vozidla, ani za ujeté kilometry. Platíte pouze za skutečně odvedenou práci, tedy čas nakládky, čas strávený na cestě mezi nakládkou a vykládkou a za čas vykládky.


Široký vozový park

Naše stěhovací firma disponuje několika vlastními vozy, které mají různě velký nákladový prostor (20 m3 až 41 m3). Všechny vozidla procházejí pravidelnými kontrolami a údržbou, aby celé stěhování proběhlo bez problémů. Kompletní vozový park je zabezpečen sledováním přes satelitní zařízení. V každém autě je k dispozici obalový materiál, rudl, nářadí.


Profesionální stěhovací servis

Naši pracovníci mají několikaleté zkušenosti se stěhováním nejrůznějších prostor a předmětů na území ČR i v Evropě. Vozidla, kterými stěhované věci převážíme, jsou speciálně upravená potřebám stěhování a procházejí pravidelnými důkladnými kontrolami. Přímo ve vozidle s sebou naši stěhováci mají obalové materiály a také profesionální pomůcky a nářadí, potřebné ke stěhování a montáži/demontáži nábytku a kuchyní. 


Zapůjčíme Vám krabice a obaly zdarma

Krabice na stěhování si můžete na stěhování u nás zapůjčit! Obalový materiál Vám zapůjčíme i v případě, že nestěhujete s naší firmou. Pokud stěhujete s námi, můžete si obaly půjčit předem a na neomezenou dobu zdarma! Veškeré obalové materiály a krabice potřebné pro stěhování si můžete teké koupit. 


Prohlídka naším technikem zdarma

Po domluvě s našimi dispečery k Vám můžeme poslat odborného technika, který nezávazně prohlédne Váš byt či kancelář a na místě vypracuje cenovou nabídku. V Ostravě, Brně, Praze, Olomouci a okolních městech je tato služba zcela zdarma! Technik na místě zjistí rozsah stěhovaných věcí, určí vhodný počet pracovníků a stěhovací vozidlo, doporučí vhodné množství obalových materiálů. Přímo na místě si můžete sjednat vhodný termín stěhování a nechat si zodpovědět veškeré otázky týkající se stěhování.


Patra bez příplatků

Bydlíte v domě, kde je několik poschodí? Nemusíte se obávat žádných příplatků! U nás platí stejná cena bez ohledu na to, z kolikátého a do kolikátého patra se stěhujete. Příplatek za jednotlivá patra je účtován pouze při stěhování trezorů, pianin a dalších těžkých břemen s váhou přesahující 100 kg.


Svátky a víkendy za stejné ceny

Nechcete si na stěhování plýtvat dovolenou? Domluvte si stěhování s námi! Za stěhování o víkendech a svátcích účtujeme stejnou cenu, jako ve všední dny. Díky hodinové sazbě si vždy můžete snadno spočítat cenu stěhování.


Garance stěhování v domluvený termín

Můžete se na nás plně spolehnout. Pokud si u nás domluvíte stěhování, garantujeme Vám, že v dohodnutý termín k Vám dorazí odpovídající vozidlo a počet pracovníků! Pokud chcete mít vše jasné s předstihem, můžete si u nás rezervovat termín stěhování i dlouho dopředu. Všechna rezervovaná stěhování jsou okamžitě vedena v naší evidenci a nemůže se tak stát, že bychom na Vás zapomněli.


Kompletní pojištění stěhovacích služeb

Všechny věci, které převážíme, jsou vždy pojištěné u pojišťovny Kooperativa na částku 2 000 000,- Kč. Pojištění se vztahuje na stěhované předměty i zařízení prostor, kde se stěhování provádí a je platné na území ČR a celé Evropy. V případě potřeby se dá i individuelně navýšit.