M á m e V á m Z a v o l a t ?

Přejete si abychom zavolali my?

Není nic jednoduššího! Vyplňte tento kratičký formulář a my se Vám ozveme zpět tak rychle, jak to bude možné.
  • Jméno
  • Telefon
  • Co vás zajímá?
  •  
Levné stěhování

Levné stěhování to je StehovaniRambo.cz!

Potřebujete vystěhovat Váš byt či rodinný dům? Sháníte někoho, kdo bude levný? Bojíte se ovšem, že při levném stěhování přijdete o Váš majetek? Máme pro Vás řešení, které Vám vytrhne trn z paty! StehovaniRambo.cz nabízí svým zákazníkům spolehlivé a levné stěhování! S nimi budete jako v bavlnce a již se nemusíte bát o své vybavení domácnosti. Díky vyškoleným pracovníkům vše půjde jako po drátkách. Neváhejte a oslovte i Vy profesionály ze StehovaniRambo.cz, nebudete litovat.

 

Spolehlivost, zkušenost, skvělý servis

Pracovníci ze StehovaniRambo.cz jsou vyškolení profesionálové, kteří se v tomto oboru pohybují již dlouho. Získali si tak opravdu mnoho zkušeností, které při levném stěhování aktivně uplatňují. Všichni tito profesionálové dohromady tvoří skvělý a zkušený stěhovací tým, který se jen tak něčeho nezalekne. Navíc mají i spolehlivé a nové vozy, jejich přepravní prostor je neuvěřitelných 24 a 36 m3! Je tedy jedno, zdali požadujete levné stěhování rodinného domu, či malého bytu. Společnost StehovaniRambo.cz se nezalekne ničeho! Navíc jsou schopni pro své zákazníky zajistit i výměnu dvou bytů.

 

Levné stěhování s ochrannými foliemi je samozřejmostí

Bojíte se, že při levném stěhování nebudou použity ochranné folie a krabice? Tak to v žádném případě. Pracovníci ze StehovaniRambo.cz ochranné fólie a stěhovací kartony vždy před levným stěhováním dodají a Váš nábytek bude spolehlivě ochráněn. S věcmi se pak zachází s maximální opatrností a je jedno, zdali bydlíte v šestém či prvním patře panelového domu. Ke všem svým zákazníkům přistupují individuálně a neúčtují si ani přistavení vozu, příplatky za patra v domě či za svátky a práci o víkendech. Tak na to ještě čekáte? Kontaktujte tyto specialisty přes internetové stránky StehovaniRambo.cz a objednejte si levné stěhování či likvidace pozůstalostí.


Víme, jak si zařídit levné stěhování!

Společností, které se zabývají stěhováním, je mnoho. Vybrat mezi nimi ty, které stěhování provedou levně je pak problém. A největším oříškem je vybrat zároveň společnost, která se nejen zabývá levným stěhováním, ale zároveň se o svého zákazníka také dobře postará. Jak říkávaly i naše babičky, oddělit zrno od plev nebývá hračka a to ani u stěhovacích společností. Mnoho společností se navíc různě specializuje a najím firmu, která spolehlivě vystěhuje několika generační dům či byt až v sedmém patře, může být také pěkný oříšek. Stejně je tomu v případě, pokud potřebujete levné stěhování o víkendu nebo dokonce ve svátek. Jak si tedy s tímto jednoduše poradit?

 

Opravdovými profesionály v oboru, kteří vědí, co a jak, je společnost StehovaniRambo.cz. Zaměstnanci z této firmy Vám vytrhnou trn z paty kdykoli, kdy budete potřebovat vystěhovat byt či rodinný dům. Pro ně není vůbec nic překážkou! Navíc se nemusíte bát o svůj majetek. I při levném stěhování o něj bude skvěle postaráno. Všichni jejich pracovníci přesně vědí, jak s čím mají zacházet, abyste nepřišli k úhoně a neměli nakonec stůl jen o třech nohách, či obraz bez rámu.

 

Levné stěhování probíhá kvalitními stěhovacími vozy.

 

Všichni pracovníci společnosti StehovaniRambo.cz, kteří vykonávají levné stěhování, jsou profesionálně vyškolení. V tomto oboru se pohybují už dostatečně dlouho na to, aby si získali nespočet zkušeností, které samozřejmě všichni do jednoho neustále uplatňují. Není se pak čemu divit, že stěhování probíhá s úsměvem a hlavně bez problémů. Všichni tito zaměstnanci dohromady tvoří nenahraditelný a hlavně zkušený stěhovací tým, který všechnu práci zvládne levou zadní. Při levném stěhování hrají roli i stěhovací vozy. Tato společnost má poměrně nový a moderní vozový park. Nové vozy společnosti StehovaniRambo.cz mají přepravní prostor o velikosti 24 m3 a dokonce i 41 m3! Sám majitel společnosti říká: „Naše stěhovací firma disponuje několika vlastními vozy, které mají různě velký nákladový prostor (20 m3 až 41 m3). Všechny vozidla procházejí pravidelnými kontrolami a údržbou, aby celé stěhování proběhlo bez problémů. Kompletní vozový park je zabezpečen sledováním přes satelitní zařízení. V každém autě je k dispozici obalový materiál, rudl, nářadí.“ Levné stěhování tak půjde jako po másle. Aby toho nebylo málo, jsou zaměstnanci této firmy schopni zajistit výměnu rovnou dvou bytů naráz.

 

Tak jako při normálním stěhování, tak i při levném stěhování by měli být dodrženy všechny standardní postupy a mnohé vybavení. I u levného stěhování se společností StehovaniRambo.cz si tak můžete být jisti použitím ochranných fólií a krabic. Přestože se jedná o levné stěhování, kvalita služeb pro zákazníky zůstala zachována. Před každým stěhováním s touto společností Vám tak budou dodány ochranné fólie a stěhovací kartony, které můžete bez obav využít. Nemusíte se bát žádného nenadálého zvýšení ceny. To u nich zkrátka neplatí. Není se pak čemu divit, že mají mnoho spokojených zákazníků, kteří je s úsměvem na tváři doporučují dále a dále.

 

Společnost StehovaniRambo.cz Vám vyjde při levném stěhování s cenou hodně vstříc. Pouze u nich totiž:

  • Neexistují příplatky za přistavení vozu
  • Nenajdete žádné příplatky za obalení nábytku
  • Neexistují příplatky za práci o víkendu či ve svátek
  • Neexistují příplatky za patra
  • Neplatíte za převoz v rámci poboček

Levné stěhování je s touto společností zkrátka opravdu levné a tak to má být! Cena za levné stěhování je touto společností stanovována dle hodinové sazby a Vy si tak již předem můžete spočítat, kolik za stěhování zaplatíte. Základní cena za auto s řidičem se pohybuje kolem 500 korun na hodinu a to je opravdu skvělé. Cena se dále odvíjí od toho, kolik mužů na stěhování si chcete zaplatit. Záleží jen na Vás! Neváhejte a zařiďte si levné stěhování se společností StehovaniRambo.cz i Vy!